Każda mama i każdy tata z pewnością doceni fakt, że tam gdzie kupuje swoje produkty kosmetyczne znaleźć też można coś dla dzieci. W Avon są to znakomite serie kosmetyków dla małych, jak i nieco większych dzieci. Cieszą się dużą popularnością, a ich niewygórowana cena sprawia, że warto po nie sięgnąć i wypróbować.

Seria kosmetyków Frozen dla dziewczynek

Każda mała dama uwielbia wszelkie produkty kosmetyczne, które mają piękny zapach a dodatkowo oryginalne opakowanie z ulubionymi bohaterami bajek. Kosmetyki Avon dla dzieci, to kilka fantastycznych kosmetyków właśnie z wizerunkami najbardziej znanych bohaterów bajek Disneya. W serii wyróżnić warto żel do mycia ciała, szampon do włosów, pomadkę ochronną do ust czy spray ułatwiający rozczesywanie włosów.

Jednak wybór jest większy, bo poza serią Frozen znaleźć tu można kilka innych serii np. Avengers dla chłopców, czy serię wesołych minionków. Dużą popularnością cieszą się jednak kosmetyki dla dziewczynek dlatego Avon co jakiś czas wypuszcza produkty o nowych apetycznych zapachach i ślicznych opakowaniach. Warto więc zwrócić uwagę na serię z jednorożcem czy z lamą.

Kosmetyki Avon z rabatem

Jeśli lubisz kosmetyki Avon, to nie musisz już szukać konsultantki, aby móc je kupić. Wystarczy że zarejestrujesz się do klubu Avon i od razu możesz cieszyć się wysokim rabatem, sięgającym nawet 40%. To jednak nie wszystko. Będąc w klubie Avon masz możliwość odbioru dodatkowych, fantastycznych nagród, które możesz zostawić dla siebie lub sprzedać z zyskiem i zarobić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *